Brazīlijas futbola valstsvienība pārbaudes spēlē pirms Pasaules kausa izcīņas ar rezultātu 4:0 (2:0) sagrāva Panamas izlasi.

Uzvarētājiem pirmos vārtus 27.minūtē guva Neimars, bet piecas minūtes pirms pirmā puslaika beigām Dani Alvešs dubultoja savas komandas pārsvaru. Otrā puslaika sākumā Halks panāca rezultātu 3:0, bet punktu šim mačam pielika Vilians, ceturto reizi raidot bumbu vārtu tīklā.

Citā mačā Japāna ar 3:1 (0:1) pieveica Kostariku, bet Šveice ar 2:0 (0:0) uzvarēja Peru futbolistus. Tikmēr Grieķija nospēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0) ar Nigēriju, bet Meksika ar 0:1 (0:0) piekāpās Bosnijas-Hercegovinas izlasei.