Nīderlandes futbola izlase trešdien Pasaules kausa izcīņas B grupas otrās kārtas spēlē aizraujošā cīņā ar rezultātu 3:2 (1:1) pārspēja Austrālijas valstsvienību.

Jau spēles pirmajās minūtēs labu iespēju neizmantoja Arjens Robens, tomēr Austrālija aizsardzībā "neierakās" un arī meklēja veidus, kā gūt vārtus. Līdzīgā cīņā pirmie vārtus guva Nīderlande, kad 20.minūtē Robens laukuma viduszonā ieguva bumbu, iegāja soda laukumā un raidīja bumbu vārtu tīklā. Jau pirmajā uzbrukumā pēc zaudētajiem vārtiem Austrālija izlīdzināja rezultātu. Pēc tālas piespēles Tims Keihils no gaisa sita pa bumbu un trāpīja vārtos. Austrālija puslaika beigas aizvadīja nedaudz veiksmīgāk, taču rezultāts nemainījās.

Austrālija otrā puslaika sākumā centās pārsteigt pretspēlētājus, un 53.minūtē tas izdevās. Nīderlandes spēlētājs Darils Janmāts savā soda laukumā spēlēja ar roku, tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. Mile Jedinaks šo iespēju izmantoja, panākot 2:1 Austrālijas labā. Četras minūtes vēlāk Nīderlande panāca izlīdzinājumu, kad lielisku piespēli soda laukumā saņēma Robins van Pērsijs, nekavējoties raidot bumbu vārtos.

Nīderlande sāka kontrolēt spēli, tomēr Austrālija 68.minūtē neizmantoja pretinieku aizsarga kļūdu, un Metjū Lekijs sita virsū vārtsargam. Tam sekoja ātrs Nīderlandes uzbrukums, kurā Memfiss Depajs izdarīja tālu un vārtsargam ļoti neērtu sitienu, kas lidoja vārtos. Cīņas turpinājumā rezultāts nemainījās un Nīderlande spēra platu soli pretī astotdaļfinālam.

Nīderlandes izlasei sakrāto brīdinājumu dēļ pēdējā apakšgrupas spēlē nevarēs palīdzēt van Pērsijs, bet Austrālijai - Keihils.
Detalizētāku mača aprakstu var aplūkot portāla "Delfi" piedāvātajā teksta tiešraidē.

$d_id=36; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/FIFAWorldCup2014/fifa2014star.inc' ?>