2016. gada Riodežaneiro olimpisko spēļu svarcelšanas sacensībās līdz 58 kilogramiem zelta un sudraba medaļas izcīnīja Taizemes sportistes.

Par olimpisko čempioni kļuva Sukanja Srisurata, kura summā pacēla 240 kilogramus. Raušanā viņa labākajā mēģinājumā pacēla 110 kilogramus, bet grūšanā viņa tika galā ar 130 kilogramiem.

Otrajā vietā ierindojās Pimsiri Sirikaeva, kuras rezultāts bija 232 kilogrami (102+130). Taizemes sportisti šajās olimpiskajās spēlēs izcīnījuši četras medaļas – divas zelta un pa vienai sudraba un bronzas. Visas godalgas iegūtas tieši svarcelšanā.

Savukārt bronzas godalgu ieguva Taivānas pārstāve Hsinčuna Kuo, kas no otrās vietas atpalika tikai par vienu kilogramu – 231 (102+129).