Latvijas kanoe airētājs Dagnis Iļjins trešdien Riodežaneiro olimpiskās spēles noslēdza ar 21. vietu 200 metru sacensībās.

Priekšsacīkstēs Iļjins startēja otrajā braucienā un finišēja piektajā vietā ar laiku 44,125 sekundes, apsteidzot vienu konkurentu un sasniedzot pusfinālu. Priekšsacīkstēs Iļjinam bija vājākais rezultāts no tiem, kas sasniedza pusfinālu.

Pusfinālā latviešu kanoe airētājam neizdevās konkurēt ar vadošajiem braucējiem, viņš savā braucienā palika pēdējais ar rezultātu 45,082 sekundes. Ar to nepietika, lai iekļūtu B finālā, un Iļjins olimpiskās spēles noslēdza 21. vietā.

Jau vēstīts, ka Iļjins arī startēja 1000 metru garajā distancē, kurā viņš izcīnīja 13. vietu.