Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā ceturtdien pēdējā cīņā pirms KHL Zvaigžņu spēles pārtraukuma savās mājās "Arēnā Rīga" ar 0:2 piekāpās Magņitogorskas "Metallurg".

Rīdzinieki iepriekšējās piecās spēlēs aizspēlējās līdz pagarinājumam, bet šoreiz nespēja gūt vārtus un piedzīvoja zaudējumu, kas komandu attālina no "play off" zonas. "Metallurg" hokejisti izdarīja vien 17 metienus, bet uzvaru nesošos vārtus guva pēdējās trešdaļas sākumā. Otro reizi ripu "Dinamo" vārtos viesi iemeta mača izskaņā, kad vārtsargs Kristers Gudļevskis bija jau nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.