Foto: Patriks Pauls Briķis, DELFI

Kristapa Porziņģa savainojums ir sitiens zem jostasvietas Latvijas basketbola izlases izredzēm uz spožiem panākumiem Pasaules kausā, tomēr pārbaudes spēlēs komanda turpinājusi uzvarēt. Pārgrupējot savus trumpjus un pamainot plānotos akcentus – vai Lukas Banki arsenālā atradīsies vēl kāds burvju triks?

Kopš pagājušā gada Lāčplēša dienas Latvijas basketbola saime dzīvojusi patīkamā satraukumā, skaitot dienas līdz vīriešu valstsvienības vēsturiskai debijai Pasaules kausā. Nu gaidīšana beigusies – vēl dažas dienas un beidzot būs pienācis laiks kāpt uz skatuves un apliecināt, ka iederamies šajā kompānijā. Vai Latvijas izlase tam ir gatava – redzēsim jau piektdien, kad gaidāma pirmā spēle pret Libānu, bet "Bufetē", kam sekos divkaujas ar abām apakšgrupas favorītēm – Franciju un Kanādu.

"Bufetes" jaunās sezonas otrās epizodes viesis, bijušais izlases kapteinis, tagad vadošā kluba "VEF Rīga" padomes priekšsēdētājs Jānis Blūms uzskata, ka vairākas pazīmes liecina – Latvijas izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs nav tik sliktas, kā dažam varbūt rādās pēc Kristapa Porziņģa izkrišanas no ierindas.

"Bufete" ir podkāsts par sportu, kas pulsē ar regularitāti reizi nedēļā un ko veido Latvijas sporta saimniecībā labi atpazīstamas mediju personības – sporta medija MVP galvenais redaktors Ingmārs Jurisons un tv3.lv sporta redaktors Jānis Janševics. Aicinot studijā arī trešo sarunu biedru, podkāsta viesi, katrā no epizodēm apmēram stundas garumā apspriež Latvijas un pasaules sporta aktualitātes. Audio versijā podkāstu iespējams klausīties arī "Spotify", "Apple Podcasts" un "Podbean" platformās.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!