Norvēģijas hokeja izlase turpina uzvarēt šāgada pasaules čempionātā – ceturtdien norvēģi ar 3:2 (2:0, 0:1, 1:1) pieveica Šveices valstsvienību, izcīnot pirmo panākumu F grupā.

Pirmo trešdaļu norvēģi pabeidza ar rezultātu 2:0 savā labā – pirmos vārtus guva Jonass Holoss 9. Minūtē, bet piecas sekundes pirms trešdaļas beigām Pērs-Oge Skroders realizēja skaitlisko vairākumu.

Otrajā trešdaļā šveicieši samazināja norvēģu pārsvaru – vārtus Šveices izlases labā skaitliskajā vairākumā guva Tibo Monē -, taču trešās trešdaļas sākumā Kristians Forsbergs panāca 3:1 Norvēģijas labā. Pēdējā perioda vidū šveicieši gan atguva vienus vārtus, taču panākt izlīdzinājumu šai mačā viņiem neizdevās.

Šveicieši šai mačā izdarīja 41 metienu pa Larsa Haugena sargātajiem vārtiem, kamēr Tobiass Stefans Šveices izlases vārtos tika traucēts 25 reizes.

Norvēģijas izlase pagaidām pasaules čempionātā ir piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, kad priekšsacīkstēs ar 2:4 piekāpās ASV valstsvienībai. Pirmajā mačā norvēģi pārsteidzoši uzvarēja Zviedriju, bet trešajā pārliecinoši pārspēja austriešus.

Savukārt Šveices izlasei šis bija otrs zaudējums šāgada pasaules čempionātā.

Turpinot iepriekšējos gados iesākto tradīciju, portāls "Delfi" pēc katra mača piedāvā līdzjutējiem izvēlēties savus spēles labākos spēlētājus.

$t1='norvegija'; $t2='sveice'; include "$includes_dir/projects/hockey2011/delfistar/bestplayer5.inc"; ?>