Foto: Latvijas vieglatlētikas zvaigznes trenē slavenības
Foto: Zigismunds Zālmanis (NIKON)

Šonedēļ risināsies starptautiskās vieglatlētikas sacensības "Rīgas Kausi", bet pirms tā notika nu jau par tradīciju kļuvušais iesildīšanās pasākums "Zvaigzne trenē zvaigzni", kurā Latvijas radošās personības iesaistījās aktīva dzīves veida un vieglatlētikas popularizēšanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Latvijas labākie vieglatlēti atklātā treniņā palīdzēja apgūt savas disciplīnas pamatus personības aktierim Laurim Dzelzītim, fotogrāfam Aleksandram Sokolovam, izaugsmes trenerei Annai Lieckalniņai, džeza mūziķim Denisam Paškēvičam, grāmatžurnāla "Benji Knewman" redaktorei Agnesei Kleinai, kā arī kafe "Parunāsim" un deju skolas "Padejosim?" tētim un vadītājam Edgaram Ludānam.

Kopīgo iesildīšanos vadīja Latvijas rekordists 100m sprintā – Ronalds Arājs. Slavenības individuāli apguva izvēlētās disciplīnas pamatus kopā ar tāllēcējiem Jāni Leiti un Māru Grīvu, augstlēcēju Madaru Onužāni, lodes grūdēju Māri Urtānu un šķēpmetējiem Ansi Brūnu un Sintu Ozoliņu.

Agnese Kleina un Anna Lieckalniņa izmēģināja spēkus tāllēkšanā, kā arī sacentās savā starpā. Lauris Dzelzītis un Deniss Paškēvičs mācījās turēt šķēpu un pareizi trāpīt iedomātajā mērķī. Kamēr fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs mēģināja pārvarēt 1.50m augstumā novietoto augstlēkšanas latiņu, tikmēr Edgars Ludāns mācījās pareizo lodes lidošanas trajektoriju un centās noturēties lodes grūšanas sektorā.

Tags

Agnese Kleina Aleksandrs Sokolovs Anna Lieckalniņa Benji Knewman Lauris Dzelzītis Māris Urtāns Sinta Ozoliņa-Kovale Vieglatlētika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form