Bijušais Latvijas hokeja izlases vārtsargs Edgars Lūsiņš sporta sarunu šova "eXi" jaunākajā epizodē atminējās par laiku, kad vairāki jaunie hokejisti saslima ar cūciņām un nevarēja doties uz pasaules čempionātu.

"1981. gadā dzimušajiem hokejistiem bija jādodas uz pasaules čempionātu. "Liepājas metalurgs" spēlētāji saslima ar cūciņām, un lielākā daļa no viņiem bija izlases kodols. Arī es tajā epidēmija iekļuvu. Uz čempionātu aizbrauca 1983. gadā dzimušie spēlētāji, kuri izkrita uz C divīziju, jo bija pilnībā negatavi šim līmenim," stāstīja Lūsiņš.

Sporta sarunu šovs "eXi" ir Jāņa Celmiņa un Sportacentrs.com veidots raidījums, kas katru otro ceturtdienas vakaru, pulksten 21.15 skatāms Sportacentrs.com TV kanālā, kā arī pēcāk pieejams portālā Sportacentrs.com. Tajā bijušie sportisti apskata aktuālus sporta notikumus caur bijušo atlētu prizmu.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form