Pasaules kausa atlases spēlē ļoti neveiksmīgi nospēlēja Haiti futbola vārtsargs Žozē Diveržērs, kuriozi raidot bumbu savos vārtos.

Ziemeļu un Centrālamerikas un Karību jūras Futbola asociācijas (CONCACAF) Pasaules kausa atlases atbildes spēlē Haiti ar 0:3 zaudēja Kanādai, divu spēļu summā piekāpjoties ar 0:4.

Atbildes spēlē pēc pirmā puslaika rezultāts bija 0:0, bet jau pirmajās sekundēs pēc pārtraukuma "izcēlās" 21 gadu vecais Diveržērs. Saņēmis piespēli atpakaļ no aizsarga, Haiti vārtsargs netrāpīja pa bumbu. Cenšoties labot situāciju, Diveržērs otro reizi netrāpīja pa bumbu, turklāt ar otru kāju nedaudz pieskārās bumbai un paātrināja tās ceļu savos vārtos.

Likteņa ironija – Diveržērs dzimis Monreālā, Kanādā, bet kopā ar ģimeni izvēlējies pārstāvēt Haiti.