"Hattrick ar Puči" jaunās sezonas pirmajā raidījumā studijā Armands Puče aicinājis Kristapu Janičenoku, kurš, divas desmitgades spīdējis Latvijas un starptautiskajos basketbola laukumos, nu kļuvis par Latvijas basketbola līgu direktoru un zemeņu audzēšanas speciālistu, kurš pēc garšas vien jau spēj noteikt ne tikai zemeņu šķirni, bet pat izcelsmes valsti.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Taču, gatavošanās jaunajai zemeņu ražai nav vienīgā tēma par ko raidījumā "Hattrick" Kristapu iztaujās Armands Puče. Tāpat arī saruna par tēva lomu bērnu attālinātā mācību procesa apstākļos, par slavenā sportista hobijiem un kāpēc tiem nepietiek laika. Savukārt "Hattrick" fizioterapeite Agneta stāstīs, kā vispareizāk atgūt fizisko formu, ja sanācis pārslimot Covid-19.

Armands Puče "Hattrick" jaunajā sezonā kanālā 360TV startēs ar tiešām un atklātām sarunām ar Latvijas vadošajām sporta personībām.

"Tieši un personīgi" – ar šādu solījumu jauno pavasara sezonu sāk Armands Puče un raidījums "Hattrick ar Puči", kurš trešdienu vakaros skatāms kanālā 360TV, bet pirmdienās plkst. 21:00 @hattrick.lv platformās – YouTube, Facebook un Instagram, kā arī kanālā Best4SportTV. Raidījums piedāvās atklātas, tiešas un daudzpusīgas intervijas ar vadošajām sporta personībām, izgaismojot viņu privāto dzīvi, ģimenes vērtības un viedokli par sabiedrībā aktuāliem notikumiem.

Kā "sporta pasaule" pārdzīvo pandēmiju? Kādi ir sportisti, kad spēles laukums nomainīts pret ērto mājas dīvāniņu, bet profesionālā karjera "uzlikta uz pauzes"? Cik daudz laika viņi pavada kopā ar savējiem un cik aktīvi iesaistās ģimenes dzīvē? Kas tiem sakāms par notikumiem pasaulē un kādi ir viņu pašu nākotnes plāni? Studijā tiks aicinātas gan sporta zvaigznes, kuru dzīvei seko tūkstoši, gan viņu kvēlākie fani, treneri, žurnālisti un sporta pasaulei tuvu stāvošie. Puče sev raksturīgajā un allaž trāpīgajā manierē atklās sporta personību dzīvi ārpus stadiona starmešiem, kā arī tiešā sarunā "atkodīs", kāds cilvēks slēpjas aiz mediju un sociālo tīklu uzburtā tēla? Tāpat kopā ar ekspertiem viņš apspriedīs, vai nereti skaļie un skandalozie ziņu virsraksti, kuros tiek īpaši atklāti "ķidāts" gan spēlētāja sniegums, gan privātā dzīve, atbilst patiesībai?

Kamēr Armands Puče tuvplānā iepazīs Latvijas sporta personības, fizioterapeite Agneta Liepājniece piedāvās praktiskus ieteikumus, kā sportot gudri un stiprināt veselību šajā izaicinošajā laikā. Tiks pētīti sportistu sociālo tīklu profili, gaismā ceļot skaļākās diskusijas un viedokļu sadursmes, testēti jaunākie fitnesa "gadžeti" un galdā celtas vērtīgas ierosmes, kā tos var likt lietā ikviens – gan sporta entuziasti, gan tie kuri ar veselīgu un aktīvu dzīvesveidu ir uz "jūs".

Tags

Armands Puče Basketbols Kristaps Janičenoks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form