Latvijas basketboliste Gunta-Baško Melnbārde trešdien guva 15 punktus Francijas augstākās līgas mačā, palīdzot viņas pārstāvētajai "Basket Landes" gūt uzvaru.

"Basket Landes" savā laukumā ar 85:72 (20:11, 22:27, 21:14, 22:20) apspēlēja "Lyon" komandu.

Baško-Melnbārde šajā spēlē laukumā bija 26 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā iemeta četrus no astoņiem divpunktu metieniem, vienu no diviem tālmetieniem un četrus no pieciem soda metieniem.

Tāpat latviete savāca sešas atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva divas kļūdas, pārtvēra vienu bumbu un izprovocēja septiņus pārkāpumus.

"Basket Landes" ar 13 uzvarām 20 spēlēs ieņem trešo vietu kopvērtējuma tabulā, kamēr Aijas Putniņas pārstāvētā Nantes "Reze" izcīnījusi sešas uzvaras 18 mačos, kas tai dod desmito pozīciju.

Kā zināms, "Basket Landes" pagājušajā nedēļā sasniedza FIBA Eirokausa pusfinālu, divu spēļu summā ar 146:123 pārspējot Ungārijas vienību Miškolcas "Aluinvent DVTK". Baško-Melnbārde abās ceturtdaļfināla spēlēs guva pa 11 punktiem katrā.