SEB-Baltijas Basketbola līgā aizvadītas II divīzijas otrās kārtas spēles. Ne sevišķi veiksmīgi tās izvērtās Latvijas komandām. No trim spēlējošajām Latvijas komandām pie uzvaras izdevās tikt tikai "Līvu alum". Savukārt Gulbene "Bumerangs" un BK "Rīga" izbraukumā nespēja nosargāt pirmajā puslaikā iegūtos pārsvaru uz zaudēja. Līdz ar to II divīzijā startējušo Latvijas klubu kopējā bilance ir bēdīga - 3 uzvaras un 5 zaudējumi.
  • Rakvere PK (Igaunija) - "Bumerangs"/ASK 105:89 (32:31; 24:25; 25:18; 26:15)
  • Pēc iepriekšējās nedēļas pārliecinošās uzvaras zināmas cerības Gulbenes līdzjutēji saistīja arī ar šo spēli. Pirmo ceturtdaļu veiksmīgāk aizvadīja laukuma saimnieki, taču jau līdz lielajam pārtraukumam nelielu pārsvaru iekrāja viesi. Atkal lielisks bija Raimonds Gabrāns, taču pamazām sāka spiest piezīmju nasta. Pie četrām piezīmēm samērā ātri tika gan Kazāks, gan Sniķis. Jāatzīmē, kad laukuma saimnieki visā spēlē saņēma par 10 piezīmēm mazāk kā viesi.

Trešā ceturtdaļas vidū atrāvienu veica Rakveres basketbolisti, kuri izvirzījās vadībā, kuru tā arī neatdeva līdz pat cīņas beigām. Pēdējā ceturtdaļā gulbenieši darbojās īpaši neveiksmīgi, bet Rakveres basketbolisti sajutuši spēles garšu strauji uzņēma apgriezienus, un galarezultātā viņiem pārliecinoša uzvara 105:89. Rezultatīvākais "Bumeranga" sastāvā atkal bija Raimonds Rabrāns, kurš guva 23 punktus, viņa rēķinā arī 7 rezultatīvas piespēles. Nākamā spēle Gulbenes klubam paredzēta 25. janvārī, kad tā savā laukumā uzņems Igaunijas "Pirita".

Rakvere: Arpalu 38, Kallas 19, Raziulis 15, Lokutšievskis 15.

Bumerangs: R.Gabrāns 23+7RP, Kazāks 18, Sniķis 13, Aleksejevs 13+7AB, Bankevics 9, Gargažins 5, Kļaviņš 4, Feldmanis 2, Elbakjans 2.

• "Līvu alus"/Liepāja - Dalkia/Nybit (Igaunija) 83:79 (19:20; 25:19; 18:23; 21:17)
  • Pēc lielajām pārmaiņām treneru korpusā pirmo oficiālo spēli aivadīja arī "Līvu alus". Sastāvu bija atsātijis arī Konstantīns Galenkins, bet abi amerikāņi bija palikuši ierindā. Kopumā uz spēli liepājnieki pieteica tikai deviņus vīrus, bet sāncenši no Igaunijas pat par vienu mazāk, turklāt viens no viņiem tā arī laukumā neizgāja. Visa spēle aizritēja līdzīgā cīņā. Viss izšķīrās pēdējā ceturtdaļā, kuru "Līvu alus" uzvarēja ar četru punktu pārsvaru. Šie četri punkti arī atnesa uzvaru visā spēlē. Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā bija Džeisons Kolmens, kura rēķinā 35 minūšu laikā 36 punkti (2p 7/6; 3p 16/7; SM 3/3). Igaunijas kluba rindās ar 17 punktiem izcēlās bijušais vēja pilsētas kapteinis Svajūns Airošus, savukārt arī bijušajam liepājniekam Aigaram Bernātam 23 minūšu laikā 6 punkti (2p 4/2; 3p 1/0; SM 2/2) un 7 atlecošās bumbas.

Līvu alus: Kolmens 36, Jurēvičus 12, Volkers 12+9AB, Ansons 10, Lisauskas 6+7AB, Grots 4+6AB, Pusaudzis 3, Luiks 0.

Nybit: Airošus 17+9AB, Kurašovs 17+9AB, Keskulā 14+7AB, Soks 12, Kandimā 7, Bernāts 6+7AB, Pehka 6.

• Panevezys (Lietuva) - BK Rīga 95:85 (21:21; 12:26; 34:21; 28:17)
  • Diemžēl, atkal savus līdzjutējus neiepriecināja BK "Rīgas" spēlētāji. Pēc pirmā puslaika viņiem bija izdevies iekrāt 14 punktu pārsvaru, bet trešajā ceturtdaļā tas tika izsēts un ceturtajā zaudēta arī visa spēle. Rezultatīvākis viesu rindās atkal bija Agnis Čavars, kurš guva 17 punktus un izcīnīja 8 atlecošās bumbas. BK "Rīgai" pirmais zaudējums turnīrā un pēc nedēļas spēle savā laukumā ar "Ventspils augstskolu".

Panevezys: Sirutāvičus 23, Gaidamāvičus 20, Jankauskas 18.

Rīga: Čavars 18+7AB, Venskunas 16, Patmalnieks 13, Višņēvics 10+10AB, Laletins 9, Čunda 8, Šēnhofs 6, Šlesers 2, Gailītis 2, Neimanis 2.

Audentese (Igaunija) - Alita (Lietuva) 83:90 (20:23; 24:27; 18:20; 21:20)

Laukuma saimnieku rindās otrs rezultatīvākais bija Lauris Gruškevics, kurš 36 minūšu laikā guva 17 punktus (2p 10/5; 3p 7/2; SM 1/1). Savukārt Alitas komandā 28 minūtes spēlēja Andris Umbraško. Viņš guva 14 punktus (2p 8/4; 3p 3/2) un izcīnīja 6 atlecošās bumbas.

Hidruva-Atletas (Lietuva) - Pirita BM (Igaunija) 93:88 (25:21; 21:19; 23:24; 24:24)