Latvijas basketbolistes Aijas Putniņas pārstāvētais Francijas klubs "Arras" ceturtdien otrajā FIBA Eiropas kausa izcīņas finālspēlē savā laukumā ar 53:61 (13:5, 9:28, 19:12, 12:16) zaudēja Izraēlas "Elitzur Ramla" komandai, divu spēļu summā piekāpjoties izraēlietēm ar 114:122.

Aija Putniņa šai mačā tāpat kā pirmajā spēlē ar augstu rezultativitāti neizcēlās, laukumā viņa pavadīja sešas minūtes un guva četrus punktus.

Rezultatīvākā spēlētāja "Arras" rindās šai mačā bija Polīna Akonga, "Elitzur Ramla" labā pa 15 punktiem guva Laine Selvina un Leko Vilinghema.

Pirmajā ceturtdaļā "Arras" komandai izdevās izvirzīties itin pārliecinošā vadībā ar 13:5, taču otrajā ceturtdaļā viss iekrātais pārsvars tika pazaudēts, jo "Elitzur Ramla" guva trīsreiz vairāk punktu, un pirmais puslaiks noslēdzās ar 33:22 viņu labā.

Trešajā trešdaļā franču kluba spēlētājas samazināja pretinieču pārsvaru līdz četriem punktiem – 41:45, taču izraēlietēm izdevās to saglabāt līdz spēles beigām un izcīnīt Eiropas kausu.

Pirmā abu komandu spēle beidzās ar neizšķirtu 61:61.