Liepājas Olimpiskā centra (LOC) kausa izcīņā basketbolā svētdien trešo vietu izcīnīja Latvijas vienība "Ventspils".

Aizvadītajā mačā par trešo vietu ventspilnieki ar rezultātu 91:69 pārspēja Krievijas komandu Maskavas "Dinamo".

Savukārt mačā par piekto vietu vietējā komanda "Liepājas Lauvas" ar 65:104 pārliecinoši piekāpās Igaunijas vienībai Tartu "Ulikool"/"Rock". Liepājniekiem 18 punktus guva Ivars Timermanis.

Fināla cīņā vēlāk svētdien divu Lietuvas komandu duelī Klaipēdas "Neptunas" samēros spēkus ar "Šiauliai"/"Triobet".

Pirms tam apakšgrupu turnīrā A grupā "Liepājas Lauvas" ar 72:74 zaudēja "Dinamo" un, neskatoties uz 30 Timermaņa gūtajiem punktiem, ar 88:95 atzina "Šiauliai"/"Triobet" panākumu.

Savukārt B grupā "Ventspils" ar 82:97 piekāpās "Neptunas", bet ar 88:80 uzveica "Ulikool"/"Rock".

Jau nākamajā nedēļas nogalē "Liepājas Lauvas" komanda pārstāvēs Latviju Igaunijas pilsētā Rakverē notiekošajā Baltijas Basketbola līgas (BBL) kausa izcīņas turnīrā, kurā piedalīsies arī "Šiauliai"/"Triobet", "Ulikool"/"Rock" un Rakveres "Tarvas", ko nākamajā sezonā plāno pārstāvēt latvieši Raitis Grafs, Māris Ļaksa un Juris Umbraško.

Pusfinālā liepājnieki sacentīsies ar Lietuvas klubu.