Bez punktiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē pirmdien palika latviešu centra spēlētājs Andris Biedriņš, bet viņa pārstāvētā Goldensteitas “Warriors” komanda savā laukumā ar rezultātu 90:91 (21:13, 23:22, 24:17, 22:39) sīvā cīņā piekāpās Memfisas “Grizzlies” vienībai.

Biedriņš šajā mačā nospēlēja 16 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā metienus pa grozu neizdarīja, taču izcīnīja divas atlēkušās bumbas, bloķēja vienu pretinieku metienu un nopelnīja trīs personīgās piezīmes.

“Warriors” komandai pirms pēdējās ceturtdaļas bija 16 punktu pārsvars, taču “Grizzlies” vienība pēdējās 12 minūtēs spēja to samazināt un izvirzīties pat vadībā. Izšķirošajos momentos pārgalvīgu metienu izdarīja Monta Eliss, kas būtībā arī izšķīra spēles iznākumu.

Mājiniekiem rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Eliss, bet 18 punktus pievienoja Stīvens Karijs. Tikmēr uzvarētājiem ar 23 punktiem izcēlās Rūdijs Gejs, kamēr Maikls Konelijs sameta 20 punktus un izdarīja deviņas piespēles.

NBA Rietumu konferences kopvērtējumā “Warriors” ar piecām uzvarām 16 spēlēs ir priekšpēdējā, 14.vietā.