Pārliecinošu uzvaru "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) mačā sestdien guva "Jelgava", kas savā laukumā ar 88:65 (22:12, 17:20, 31:17, 18:16).

Jau pēc pirmās ceturtdaļas jelgavnieku pārsvars sasniedza desmit punktus (22:12), bet trešās ceturtdaļas astotajā minūtē tas pirmo reizi sasniedza jau 20 punktus (62:42), praktiski izšķirot šī dueļa likteni.

Mājinieku rindās rezultatīvākais bija Sandis Silavs, kurš iemeta 22 punktus, bet 19 pievienoja Kristaps Kanbergs.

Savukārt "Saldus" labā lielisku sniegumu demonstrēja Jānis Līcītis, kura rēķinā 32 punkti un deviņas atlēkušās bumbas.

Abas komandas jau zaudējušas cerības uz dalību izslēgšanas turnīrā.

Čempionāta kopvērtējuma līdere ar 18 uzvarām 19 spēlēs ir "Ventspils" komanda, bet tai ar deviņām uzvarām 11 aizvadītajās spēlēs seko "VEF Rīga".

Trešo vietu ar 22 uzvarām 31 cīņā ieņem "Jēkabpils" komanda, kurai ar 21 panākumu 31 spēlē seko "Valmiera". Piektie ar 21 uzvaru 32 mačos ir "Jūrmala"/"Fēnikss" basketbolisti, bet "Liepāja"/"Triobet" noslēdz labāko sešnieku ar 20 panākumiem 31 cīņā.

Tālāk vairs nelikvidējamā atstatumā ārpus "play-off" zonas 14 uzvaras 32 spēlēs ir "Barons kvartāls" komandai, bet astoņnieku ar 12 uzvarām 32 cīņās noslēdz "Latvijas Universitāte". Tālāk ar 11 panākumiem 33 cīņās seko "Jelgava", bet tikpat uzvaru 34 spēlēs ir "Saldus" basketbolistiem, bet "Turība" 32 mačos iekrājusi par uzvaru mazāk.

Tikmēr "LMT Basketbola akadēmija" jeb Latvijas U-18 izlases bāzes komanda cietusi neveiksmi visās 18 līdz šim aizvadītajās spēlēs, kas dod pēdējo, 12.vietu.