Otrdien, 28. aprīlī, "Pafbet" Latvijas e-Basketbola līgas turnīrā notika pēdējās divas otrās kārtas spēles. Pirmo uzvaru izcīnīja BK "Ogre", kas ar rezultātu 83:53 sagrāva "Valmiera Glass"/ViA. Savukārt "VEF Rīga" pēc uzvaras pār "Latvijas Universitāti" (103:49) ar divām uzvarām tabulā nostājās līdzās BK "Ventspils" komandai, ziņo Latvijas Basketbola savienība (LBS).

Abas spēles pirmo reizi translēja arī Starptautiskā basketbola federācija (FIBA) "YouTube" kanālā.

Maču "Valmiera Glass"/ViA – BK "Ogre" vidzemnieki sāka ar 11:0 izrāvienu, tomēr "Ogre" jau līdz pirmās ceturtdaļas beigām pārņēma vadību un turpinājumā audzēja pārsvaru – 83:53 (19:14, 38:31, 55:39).

Pirmajā kārtā uzvaras izcīnījušo komandu spēlē "VEF Rīga" pārsvaru pār "Latvijas Universitāti" pierādīja jau pirmajā ceturtdaļā. Visā spēlē – 103:49 (29:13, 43:23,69:38).

Nākamās spēles notiks ceturtdien, 30. aprīlī. Pulksten 18.30 spēlēs "Valmiera Glass VIA" – BK "Ventspils", pulksten 19.05 BK "Liepāja" – "Latvijas Universitāte".

"Pafbet" Latvijas e-Basketbola līgā sešas komandas no 21. aprīļa līdz 12. maijam izspēlēs apļa turnīru. Pēc divām spēļu kārtām BK "Ventspils" un "VEF Rīga" ir pa 2 uzvarām, "Latvijas Universitātei" un "Ogrei" – pa 1, bet "Latvijas Universitāte" un BK "Liepāja" startējušas ar diviem zaudējumiem.

Pamatturnīra četras labākās komandas kvalificēsies "Final 4" turnīram. Pirmās sezonas čempionus plānots noskaidrot izslēgšanas spēlēs 23. maijā.

"Pafbet" Latvijas e-Basketbola līgas tiešraidēs translē "Best4sport TV". Skatītāji cīņām var sekot arī FIBA un LBS "YouTube" platformās.