LBS: BK 'Jelgava' ir nokārtojis parādus
Foto: Zigismunds Zālmanis (NIKON)

Latvijas basketbola līgu direktors Edgars Abrams norāda, ka basketbola klubs "Jelgava" pilda uzņemtās saistības un pauž neizpratni par Jelgavas basketbola saimniecības iekšējo pretrunu iznešanu apspriešanai publiskajā telpā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Latvijas Basketbola savienība (LBS) elektroniskā pasta formā saņēmusi kluba "Zemgale" vadītāju un biedru parakstītu LBS prezidentam Valdim Voinam adresētu vēstuli, kurā aicina liegt BK "Jelgava" dalību LBS rīkotajos čempionātos, kamēr nav nokārtotas saistības ar BK "Zemgale".

Latvijas basketbola līgu direktors Edgars Abrams norāda, ka 20.jūlijā LBS saņēma jūnijā nodibinātās biedrības "Basketbola klubs Jelgava" valdes locekļa Ulda Krūklīša parakstītu vēstuli. Tajā LBS tiek informēta par vienošanos starp BK "Jelgava" un BK "Zemgale" – "Jelgava" sedz "Zemgales" saistības, savukārt "Zemgale" piekrīt BK "Jelgava" līdzdalībai LBL.

Kopš tā laika BK "Jelgava" izpildījusi uzņemtās saistības pret LBS, tai skaitā nokārtojusi arī "Zemgales" parādus par 2009.gada sezonu. Savukārt no "Zemgales" puses līdz šim nebija saņemtas nekādas pretenzijas par BK "Jelgava" saistību nepildīšanu.

"Gan BK "Zemgale", gan BK "Jelgava" dibinātāju lokā pārstāvēta Jelgavas dome, tāpēc nav īsti saprotams mēģinājums pilsētas iekšējo pretrunu risināšanā iesaistīt visu Latvijas basketbola sabiedrību," uzsver Abrams.

Tags

Basketbols Latvijas Basketbola līga Latvijas Basketbola savienība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form