Latvijas izlases basketbolista Artūra Žagara pārstāvētā Badalonas "Joventut" vienība trešdien izrāva uzvaru pēdējās ULEB Eirokausa spēles sekundēs pret Stambulas "Dariššafaka", Klemenam Prepeličam pamanoties tieši laikā realizēt trīspunktu metienu no sava laukuma gala.

"Joventut" ar rezultātu 85:82 (19:22, 17:16, 24:23, 25:21) pārspēja Stambulas klubu.

Žagars laukumā pavadīja vien trīs ar pusi minūtes, kuru laikā iemeta savu vienīgo divpunktu metienu un pieļāva divas kļūdas, spēli noslēdzot ar negatīvu efektivitātes koeficientu -3.

Uzvarētāju rindās ar 17 punktiem rezultatīvākais bija Havi Lopess-Arostegi.

Savukārt Latvijas valstsvienības centra pozīcijas spēlētāja Mārtiņa Meiera pārstāvētā Melnkalnes vienība "Budučnost VOLI" savā laukumā ar rezultātu 59:62 (21:10, 14:22, 11:15, 13:15) zaudēja Gdiņas "Arka Asseco".

Meiers laukumā pavadīja septiņas minūtes un 42 sekundes, kuru laikā guva četrus punktus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un spēli noslēdza ar trim efektivitātes koeficienta punktiem.

Melnkalnes kluba rindās ar 14 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām izcēlās Martins Hasans, bet pa punktu mazāk guva Martins Kobs, kura rēķinā arī sešas rezultatīvas piespēles.

"Budučnost VOLI" šosezon visās trijās spēlēs piedzīvojuši zaudējumus, tādējādi ieņemot pirmspēdējo, piekto vietu D apakšgrupā.