Skandālā iepītais Steļmahs drīkst turpināt strādāt – nav saņemts iesniegums pārskatīt viņa trenera sertifikātu
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) nav saņēmusi iesniegumu pārskatīt basketbola trenera Andra Steļmaha sporta trenera sertifikātu, noskaidroja aģentūra LETA.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Portāls "Delfi" pagājušajā nedēļā izgaismoja trenera Steļmaha vairākus iepriekš veiktus iespējamos pārkāpumus - emocionālu vardarbību pret audzēknēm, pavedināšanu un alkohola lietošanu darba procesa laikā.

LSFP komunikācijas speciāliste Zane Šteinberga aģentūrai LETA norādīja, ka organizācijas rīcībā šobrīd nav konkrētu pierādījumu rakstā minētajai Steļmaha rīcībai, kā arī nav saņemts neviens oficiāls iesniegums no Latvijas Basketbola savienības (LBS) vai viņa darba devēja - Jūrmalas sporta skolas -, kurā tiktu lūgts pārskatīt Steļmaha sporta trenera sertifikātu.

Vienlaicīgi LSFP aicina ikvienu, kura rīcībā varētu būt konkrēti pierādījumi, kas apliecina Steļmaha pārkāpumus, vērsties LSFP.

Kā liecina LSFP mājaslapā publicētā informācija, Steļmaham līdz 2025.gada 23.aprīlim ir derīgs B kategorijas basketbola trenera sertifikāts.

Steļmahs marta beigās atkāpās no Latvijas U-18 sieviešu basketbola izlases galvenā trenera amata pēc tam, kad plašu rezonansi izraisīja viņa negodprātīgās darbības Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) spēlē par bronzas medaļām, kurā viņa vadītā "Jūrmala" izcīnīja uzvaru. Pēc šī incidenta Steļmahs arī apturēja savu dalību LBS Treneru komisijā.

Steļmahs ir arī trenera palīgs "TTT Rīga" vienībā.

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.