Minimālu uzvaru Igaunijas basketbola čempionāta pusfināla sērijas otrajā spēlē pirmdien izcīnīja latvieša Armanda Šķēles pārstāvētā valsts čempionvienība Tallinas "Kalev"/"Cramo".

Šķēles klubs izbraukumā vien ar 75:73 (19:16, 13:25, 22:17, 21:15) uzvarēja Raplas TYCO vienību, sērijā līdz trim uzvarām panākot jau 2-0.

Šķēle šoreiz laukumā pavadīja 13 minūtes un 52 sekundes, taču punktus neguva, kļūdoties vienīgajā izpildītajā tālmetienā.

Smagu panākumu "Kalev"/"Cramo" izcīnīja arī pirmajā mačā, kad savā laukumā uzvarēja ar 63:60. Arī sērijas pirmajā spēlē Šķēle palika bez punktiem.

Otrajā pusfināla sērijā latviešu Jura Umbraško un Māra Ļaksas pārstāvētā Rakveres "Tarvas" vienība pašlaik ar rezultātu 0-2 zaudē Tartu TU/"Rock" komandai.

Šķēles klubs Igaunijas čempionāta regulāro sezonu noslēdza pirmajā vietā, bet "Tarvas" ierindojās trešajā pozīcijā. Savukārt ceturtdaļfinālā "Kalev"/"Cramo" ar 3-0 uzvarēja Tallinas "Kalev", kamēr "Tarvas" ar 3-1 pārspēja "Parnu" basketbolistus.