Latvijas basketbolists Rolands Šmits piektdien Minhenē guva vienu punktu, "Barcelona" izbraukumā piedzīvojot zaudējumu ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē.

"Barcelona" viesos ar 52:59 (12:18, 13:18, 9:14, 18:9) piekāpās Minhenes "Bayern", sērijā līdz trim uzvarām rezultātam kļūstot 2-2.

Šmits spēlēja astoņas minūtes un 29 sekundes, realizējot vienu no diviem soda metieniem bet garām grozam aizmetot vienīgo tālmetienu. Tāpat viņa kontā šajā mačā arī divas zem groziem izcīnītas bumbas, pa vienai personiskajai piezīmei un izprovocētam noteikumu pārkāpumam pretiniekam, kā arī efektivitātes koeficients viens.

Barselonas klubā 12 punktus guva Alekss Avriness.

Minheniešiem 12 punktus, astoņas atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles sakrāja Niks Vailers-Bebs.

Madrides "Real" un Stambulas "Anadolu Efes" jau nodrošinājušas vietu labāko četru komandu skaitā.

Ceturtdaļfināla sērijas rit līdz vienas komandas trim uzvarām. "Play-off" pirmo kārtu pārvarējušās komandas maijā Belgradā cīnīsies finālčetrinieka turnīrā.

Arī šosezon Eirolīgā bija pārstāvētas desmit valstis ar 18 komandām, kas ir tikpat, cik iepriekšējā sezonā, bet pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā trīs Krievijas komandas tika izslēgtas no turnīra.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Stambulas "Anadolu Efes", kas finālā pieveica "Barcelona".