U18 vecuma 3x3 basketbolistiem iespēja izcīnīt ceļazīmi uz turnīru Vācijā
Foto: Latvijas Basketbola savienība

"Būvuzņēmums Restaurators" 3x3 basketbola tūrē U18 vecuma basketbolistiem no 11. jūnija būs iespēja cīnīties par apmaksātu braucienu uz starptautisko šī vecuma spēlētāju turnīru, kas notiks 19. un 20. augustā Vācijas pilsētā Ķelnē, ziņo Latvijas Basketbola savienība (LBS).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tūres pirmais no trijiem posmiem notiks 11. jūnijā "Rimi Saulkrastu kokteiļa" ietvaros, sākot krāt kopvērtējuma punktus par vietu 7. augustā Ventspilī iecerētajā astoņu komandu finālposmā.

Latvijas 3x3 basketbola kausa izcīņas ceturtais posms – "Rimi Saulkrastu kokteilis" – notiks 11. un 12. jūnijā Saulkrastos. Pirmajā dienā paralēli "Open Men" grupu turnīru spēlēm sacentīsies arī U18 grupas (2004. gadā dzimušie un jaunāki spēlētāji) komandas. Noteikts dalībnieku limits – 16 komandas.

Pieteikšanās turpināsies līdz piektdienas, 10. jūnija plkst. 17:00 Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) sacensību vietnē "play.fiba3x3.com" vai līdz brīdim, kad tiks sasniegts komandu maksimums. Dalības maksa 30 eiro no vienības.

"Būvuzņēmums Restaurators" tūres nākamie posmi notiks 4. un 20. jūlijā Rīgā. Gan Saulkrastos, gan šajos divos turnīros komandas krās kopvērtējuma punktus, pretendējot uz astoņām vietām finālā. Izšķirošās cīņas par vērtīgo balvu notiks 7. augustā Ventspilī paralēli Latvijas 3x3 basketbola kausa izcīņas fināla izslēgšanas turnīram.

U18 tūres laikā 3x3 basketbolistiem atļauts mainīt komandas, bet finālturnīrā vienības sastāvā varēs iekļaut tikai spēlētājus, kuri vismaz vienu reizi to pārstāvējuši kādā no posmiem. Atļauts piedalīties tikai spēlētājiem ar FIBA 3x3 basketbolista profiliem, visas spēles notiks pēc FIBA standartiem. Komandām dalība tikai vienādos kreklos ar numuriem.

Informācija un pieteikšanās FIBA lapā.

Informācija par pieteikšanos: renars32@gmail.com.

Tags

3x3 basketbols Latvijas Basketbola savienība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form