Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmajā divīzijā svētdien ar grūtībām uzvaru izcīnīja viena no favorītēm "VEF Juniors", kas tikai ar 76:66 pieveica pastarīti Latvijas Universitāti.

Vēl otrā puslaika sākumā LU pārsteidzoši bija vadībā ar 32:28 un 33:30, taču "VEF Juniors" salauza studentu pretestību un līdz trešās ceturtdaļas beigām panāca 53:41. LU gan iniciatīvu pilnībā neatdeva, trīsarpus minūtes līdz mača beigām pietuvojoties līdz 59:66, bet nepilnu pusotru minūti pirms beigām arī līdz 64:69. Tomēr atlikušajā laikā LU nespēja veļ vairāk saasināt cīņu, un "VEF Juniors" svinēja uzvaru.

"VEF Juniors" labā 19 punktus guva Mārtiņš Laksa, 17 punktus – Ivans Neļubovs, 15 punktus – Dairs Bertāns, bet Andrejs Šeļakovs guva 13 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas. LU labā pa 12 punktiem guva Edmuns Tukišs un Einārs Tukišs.

LU tā bija devītā neveiksme deviņās spēlēs, bet "VEF Juniors" izcīnīja septīto uzvaru deviņos mačos.