'Ventspils' basketbolistiem trešā vieta Liepājas Olimpiskā centra kausa izcīņā

Liepājas Olimpiskā centra (LOC) kausa izcīņā basketbolā svētdien trešo vietu izcīnīja Latvijas vienība "Ventspils".

Aizvadītajā mačā par trešo vietu ventspilnieki ar rezultātu 91:69 pārspēja Krievijas komandu Maskavas "Dinamo".

Savukārt mačā par piekto vietu vietējā komanda "Liepājas Lauvas" ar 65:104 pārliecinoši piekāpās Igaunijas vienībai Tartu "Ulikool"/"Rock". Liepājniekiem 18 punktus guva Ivars Timermanis.

Fināla cīņā vēlāk svētdien divu Lietuvas komandu duelī Klaipēdas "Neptunas" samēros spēkus ar "Šiauliai"/"Triobet".

Pirms tam apakšgrupu turnīrā A grupā "Liepājas Lauvas" ar 72:74 zaudēja "Dinamo" un, neskatoties uz 30 Timermaņa gūtajiem punktiem, ar 88:95 atzina "Šiauliai"/"Triobet" panākumu.

Savukārt B grupā "Ventspils" ar 82:97 piekāpās "Neptunas", bet ar 88:80 uzveica "Ulikool"/"Rock".

Jau nākamajā nedēļas nogalē "Liepājas Lauvas" komanda pārstāvēs Latviju Igaunijas pilsētā Rakverē notiekošajā Baltijas Basketbola līgas (BBL) kausa izcīņas turnīrā, kurā piedalīsies arī "Šiauliai"/"Triobet", "Ulikool"/"Rock" un Rakveres "Tarvas", ko nākamajā sezonā plāno pārstāvēt latvieši Raitis Grafs, Māris Ļaksa un Juris Umbraško.

Pusfinālā liepājnieki sacentīsies ar Lietuvas klubu.