Latvijas basketbolista Artūra Žagara pārstāvētā Spānijas komanda Badalonas "Joventut" trešdien svinēja uzvaru arī otrajā ULEB Eirokausa sezonas spēlē.

"Joventut" pamatturnīrā A grupas otrajā mačā viesos ar rezultātu 84:77 (17:21, 25:17, 27:13, 15:26) pārspēja Francijas vienību "JL Bourg en Bresse".

Žagars laukumā pavadīja septiņas minūtes un 13 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu neprecīzu divpunktu metienu, veica divas rezultatīvas piespēles un vienu reizi pārkāpa noteikumus.

"Joventut" komandā rezultatīvākais ar 18 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām bija Ante Tomičs, bet 16 punkti un astoņas rezultatīvas piespēles bija Pau Ribasam. Mājiniekiem 18 punktus guva Danilo Andžušičs.

"Joventut" ir vienīgā no A apakšgrupas komandām, kas uzvarējusi sezonas pirmajos divos mačos.

ULEB Eirokausā 24 komandas ir sadalītas četrās apakšgrupās, bet otro posmu sasniegs katras grupas četras labākās vienības, kamēr tālāk ceturtdaļfinālā iekļūs katras "Top16" kārtas apakšgrupas divas labākās komandas. Izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls notiks sērijās līdz divām uzvarām.

Iepriekšējā sezonā turnīrs tika pārtraukts pirms ceturtdaļfināla izspēles un čempioni netika noskaidroti.