2014.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas priekšpēdējā spēlē Latvijas futbola izlase piektdien Viļņā ar 0:2 (0:1) zaudēja Lietuvas valstsvienībai, tādējādi savā atlases grupā paliekot priekšpēdējā vietā.

Latvijas izlasei šajā atlaes ciklā palikusi vēl viena spēle 15. oktobrī Rīgā pret Slovākiju, bet jau pirms šī mača Latvija nevar pacelties savā grupā augstāk par piekto vietu. Šajā kvalifikācijas ciklā kopvērtējumā Latvija apsteigusi vien Lihtenšteinu.

Visu spēles laiku Viļņas stadionā izpaudās mājinieku pārsvars, bet Latvija atbildēja vien ar dažiem uzbrukumiem. Spēles septītajā minūtē pēc stūra sitiena kreisajā malā visaugstāk pie tuvējā staba izlēca Fjodors Černihs un ar sitienu ar galvu pārspēja Latvijas izlases vārtsargu Andri Vaņinu. Otro reizi Vaņins kapitulēja 68.minūtē, kad pēc Latvijas kļūdas laukuma centrā lietuvieši izveidoja labu uzbrukumu un Sauļus Mikoļūns no tuvas distances guva vārtus.

Portāls "Delfi" piedāvāja šīs spēles teksta tiešraidi no Viļņas stadiona.