Uzvaras Āfrikas Nāciju kausa futbola turnīra pusfināla spēlēs trešdien izcīnīja Zambijas un Kotdivuāras valstsvienības, un abas vienības spēkosies sacensību finālā.

Zambijas izlase savā pusfinālā sagādāja pārsteigumu, un ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja četrkārtējo Āfrikas Nāciju kausa ieguvējus Ganas valstsvienību. Uzvaras vārtus Zambijas izlases labā šajā mačā 12.minūtē guva Emanuēls Majuka.

Savukārt otrā pusfinālā Kotdivuāra ar tādu pašu rezultātu 1:0 (1:0) pieveica Mali izlasi. Vienīgos vārtus 45.minūtē uzvarētājiem guva Žervinju.

Turnīra fināls norisināsies svētdien, bet spēle par trešo vietu starp Mali un Ganu notis sestdien.