Līdzjutēju izraisītas nekārtības lika pārtraukt Āfrikas Nāciju kausa izcīņas spēli Nairobi, kurā tikās Kenijas un Gvinejas Bisavas izlases, ziņo BBC.

Nemieri tribīnēs izcēlās pēc tam, kad mača 81. minūtē tiesneši ieskaitīja vārtus Gvinejas Bisavas komandas labā, kas saniknoja kenijiešu līdzjutējus, un viņi sāka mest laukumā petardes, tēmējot tās uz pretinieku izlases soliņu un tiesnešiem.

Lai nomierinātu satrakojušos līdzjutējus, policija tribīnēs palaida asaru gāzi. Sākotnēji mačs tika apturēts uz 30 minūtēm, vēlāk pārtraukts pavisam.

Kenijai, kurai ieskaitīts zaudējums ar 0:1, līdz ar to ir maz izredžu kvalificēties nākamā gada turnīram, kamēr Gvineja Bisava ir kļuvusi par grupas kopvērtējuma līderkomandu.