'Bayern' savā rīcībā iegūst talantīgo Nībelu no 'Schalke 04'
Foto: AP/Scanpix/LETA

Vācijas futbola flagmanis Minhenes "Bayern" sestdien savā rīcībā bez pārejas samaksas ieguva 21 gadu veco vārtsargu Aleksandru Nībelu, kurš iepriekš pārstāvēja citu bundeslīgas komandu Gelzenkirhenes "Schalke 04".

Tiek vēstīts, ka Nībels atteicies pagarināt līgumu ar savu līdzšinējo komandu, kā rezultātā "Bayern" viņu ieguva bez pārejas samaksas. Vārtsargs par pilntiesīgu Minhenes kluba pārstāvi kļūs 1. jūlijā.

Līgums ar jauno censoni noslēgts uz pieciem gadiem.

"Pēdējās dienās klubam ir izdevies panākt vienošanos ar Nībelu," teikts "Bayern" paziņojumā.

Ar 21 gadu veco vārtsargu tiek lolotas lielas cerības, pēc dažiem gadiem viņam paredzot pirmā numura vietu, jo Manuela Noiera līdzšinējais līgums noslēgsies nākamās sezonas beigās, bet to pagarināt būs iespējams līdz 2023. gadam.

Zīmīgi, ka arī Noiers "Bayern" komandā ieradās no "Schalke 04" komandas, kas notika 2011. gadā.

Priecīgs par Nībela došanos prom nebija Gelzenkirhenes kluba sporta direktors Johens Šneiders.

"Skaidri likām Aleksam saprast, ka nākotnē komandā viņam būtu liela loma. Šosezon viņš tika iecelts par kluba kapteini un viņam bija visas iespējas būt līderim gados jaunā komandā, kas sezonas pirmajā pusē ir iekarojusi līdzjutēju mīlestību," teica Šneiders.

Bez pārejas samaksas "Schalke 04" komandu pameta arī vēl vairāki līderi - Leons Gorecka arī pievienojās "Bayern", Makss Meiers devās uz Angliju, lai pārstāvētu Londonas "Crystal Palace", bet Žoels Matips turpmāk spēlēs spēcīgajā "Liverpool", kas šosezon vēl ne reizi nav zaudējusi.

Nībels šobrīd izcieš četru spēļu diskvalifikāciju par spērienu, kuru viņš izpildīja mačā pret Frankfurtes "Eintracht" spēlētāju Mijatu Gacinoviču. Šī iemesla dēļ viņš vārtos nevarēs stāties 25. janvāra izbraukuma spēlē pret "Bayern".

Savukārt "Bayern" komanda 26 vīru sastāvā sestdien devās uz Dohu, kur plānots aizvadīt nedēļu garu treniņnometni.

"Bayern" šosezon 17 mačos iekrājusi 33 punktus, kas ļauj ieņemt trešo pozīciju, no pirmajā vietā esošās "Leipzig" atpaliekot par četriem punktiem.

Tags

Bayern (FC) Futbols Schalke 04

Comment Form