Pirmos vārtus Losandželosas "Galaxy" rindās pēc vairāk nekā gada pārtraukuma svētdien guva slavenais angļu futbolists Deivids Bekhems, palīdzot savam klubam Ziemeļamerikas futbola līgas (MSL) spēlē ar 2:1 uzvarēt "Chivas USA".

Mača 39.minūtē Bekhems ar precīzu sitienu vārtu augšējā stūrī no apmēram 25 metriem guva "Galaxy" pirmos vārtus. Tie viņam bija pirmie gūtie vārti Losandželosas komandas rindās kopš 2009.gada 9.septembra.

Atgādinām, ka Bekhems pēc Ahilleja cīpslas traumas vairāk nekā pusgadu nespēlēju. Šī viņam bija tikai ceturtā spēle šajā sezonā un otrā, kurā viņš laukumā devās "Galaxy" pamatsastāvā.