Anglijas futbola premjerlīgas spēlē otrdien zaudējumu piedzīvoja Latvijas uzņēmējam Valērijam Belokoņam piederošais klubs "Blackpool", kas ar 1:2 (0:1) cīņas izskaņā atzina "Birmingham City" pārākumu.

Spēles 24.minūtē Aleksandrs Gļebs vadībā izvirzīja "Birmingham City", bet 68.minūtē Dadlijs Kembels izlīdzināja rezultātu. Neizšķirtu "Blackpool" no rokām izlaida priekšpēdējā minūtē, kad vārtus guva Skots Denns.

Anglijas premjerlīgas kopvērtējumā "Blackpool" ar 19 spēlēs izcīnītiem 25 punktiem ieņem 11.vietu.

Tikmēr vēl vienā spēlē otrdien līdervienība "Manchester United" ar 2:1 (1:0) pieveica "Stoke City". Pēc šīs uzvaras "Manchester United" ir 44 punkti, trīs punkti mazāk ir "Manchester City", bet trešajā vietā ar 39 punktiem ir "Arsenal".