Brazīlijas futbola izlase otrdien kļuva par Dienvidamerikas valstsvienību turnīra "Copa America" finālistiem.

Pusfinālā Brazīlijas futbolisti ar rezultātu 2:0 pārspēja Argentīnu, kuras sastāvā bija arī Lionels Mesi.

Spēles rezultāts tika atklāts 19. minūtē, kad Robertu Firminu ar centrējumu izkārtoja Gabriela Žezusa sitienu no vārtu priekšas, un viņš neviena netraucēts bija precīzs. Nedaudz vēlāk Argentīnas izlases uzbrucējs Serhio Aguero sita bumbu pāri vārtiem no soda laukuma vidus, savukārt otrajā puslaikā teicami momenti bija Mesi, kurš trāpīja pa vārtu stabu, bet viņa brīvsitienu atvairīja brazīliešu vārtsargs Alisons. Mača 71. minūtē Žuzuss piespēlēja Firminu, un viņš sita tukšos vārtos.

"Copa America" finālā Brazīlijas izlase spēkosies ar Čīles vai Peru pāra uzvarētāju. Čīle triumfēja iepriekšējā turnīrā. Brazīlija "Copa America" finālā iepriekš spēlējusi 11 reizes, no kurām uzvarējusi septiņas.