UEFA Čempionu līgā trešdien debitēja Latvijas izlases futbolists Aleksandrs Cauņa, bet viņa pārstāvētais Maskavas CSKA pēdējā minūtē izrāva neizšķirtu.

UEFA Čempionu līgas B grupas spēlē CSKA atspēlējās no 0:2 un cīnījās neizšķirti 2:2 (0:1) ar Francijas klubu "Lille".

Cauņa negaidīti bija iekļauts CSKA pamatsastāvā, nospēlēja 67.minūtes un pie rezultāta 0:2 tika nomainīts. Savā spēles laikā Cauņa reizi sita pa pretinieku vārtiem, bet neilgi pirms nomainīšanas paglāba komandu, izsitot bumbu no vāru līnijas, ziņo UEFA.

"Lille" visu spēli bija pārsvars, taču CSKA meistarīgi aizstāvējās un izrāva neizšķirtu. Pirmā puslaika beigās Musa Sovs guva mājiniekiem pirmos vārtus, bet 58.minūtē Benua Pedreti guva otros vārtus "Lille" labā. 72.minūtē Sejdu Dumbja samazināja starpību, bet kompensācijas laikā guva savus otros vārtus un izrāva neizšķirtu.

Vēl vienā šīs grupas spēlē "Trabzonspor" negaidīti viesos ar 1:0 pārspēja "Inter". Uzvaras vārtus Turcijas klubam guva 22 gadus vecais čehu futbolists Ondrejs Čelustka.