UEFA Čempionu līgas futbola turnīra ceturtdaļfināla pirmajā spēlē trešdien čempioni “Barcelona” no Spānijas izbraukumā cīnījās neizšķirti 0:0 (0:0) ar Itālijas klubu “AC Milan”.

Aizvadītajā mačā bumbu vairāk kontrolēja “Barcelona”, bet mājinieki atbildēja ar pretuzbrukumiem. Lai arī Spānijas klubs izdarīja vairāk sitienu pa pretinieku vārtiem, bīstamāki tie bija “AC Milan” futbolistiem, tomēr vārti netika gūti.

Tikmēr citā spēlē Vācijas komanda Minhenes “Bayern” ar rezultātu 2:0 (1:0) uzvarēja Marseļas “Olympique” vienību no Francijas.

Šajā mačā 44.minūtē rezultātu atklāja Mario Gomess, bet 69.minūtē rezultātu 2:0 panāca Arjens Robens, palīdzot savai komandai spert platu soli pretī iekļūšanai pusfinālā.

Atgādinām, ka otrdien Madrides “Real” no Spānijas ar 3:0 uzvarēja Kipras komandu APOEL, bet angļu Londonas “Chelsea” ar 1:0 pārspēja Portugāles komandu Lisabonas “Benfica”.

Ceturtdaļfināla atbildes mači notiks 3. un 4.aprīlī, un nākamajā kārtā iekļūs uzvarētājs divu spēļu summā.