Latvijas futbola izlases pussargs Andrejs Cigaņiks trešdien guva vārtus UEFA Konferences līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmajā spēlē, sekmējot Dunajska Stredas "DAC 1904"'komandas uzvaru.

"DAC 1904" viesos ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Fēru salu komandu Leirvīkas "Vikingur".

Cigaņiks bija Slovākijas komandas sākumsastāvā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes. Vārtus Latvijas pussargs guva deviņas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad izpildīja precīzu sitienu pēc soda laukumā saņemtas Jona Nikolesku piespēles.

Viesus astotajā minūtē vadībā izvirzīja Nikola Krstovičs.

Kvalifikācijas trešajā kārtā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu maču summā. Atbildes mačs norisināsies nākamajā nedēļā.

Lai sasniegtu grupu turnīru, jāpārvar trīs kvalifikācijas kārtas un viena "play-off" kārta. UEFA Konferences līga ir Eiropā trešais spēcīgākais klubu turnīrs aiz UEFA Čempionu līgas un UEFA Eiropas līgas.