'Daugavas' stadiona teritorijā taps slēgtā futbola halle
Foto: Latvijas Futbola federācija

Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde slēgto futbola haļļu būvniecības programmas ietvaros apstiprinājusi projekta īstenošanu "Daugavas" stadionā Rīgā. Halles būvniecība tiks realizēta sadarbībā ar VSIA "Kultūras un sporta centrs "Daugavas stadions"", ziņots LFF mājaslapā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Stadiona teritorijā tiek plānota halle ar 100x70 metru izmēra mākslīgo futbola laukumu. Tās uzstādīšanas darbi tiek plānoti 2023. gada vasaras beigās.

"Slēgto haļļu būvniecības programma risina daudzas futbola infrastruktūras problēmas it īpaši reģionos, radot kvalitatīvus un augstiem standartiem atbilstošus punktus futbola treniņiem un spēlēm," pauž LFF prezidents Vadims Ļašenko. "Tomēr Rīgas gadījumā šādas infrastruktūras nepieciešamība ir ar citu specifiku, jo galvaspilsētā koncentrējas lielākais futbolā iesaistīto un klubu skaits. Ar pašlaik pieejamo slēgto futbola haļļu resursu ir nepietiekoši, lai nodrošinātu Rīgas klubus un jauniešus ar labiem un pieejamiem apstākļiem, īpaši gada aukstajos mēnešos. Šī iemesla dēļ halles būvniecība galvaspilsētā ir viena no šīs programmas prioritātēm."

"Esam priecīgi, ka tā savas mājas atradīs ģeogrāfiski ļoti labā vietā, kurā jau mājo sporta un futbola gars. Kopā ar "Daugavas" stadionu esam realizējuši jau vairākus projektus un uzlabojumus, pēdējais no kuriem ir jumts "Daugavas" stadionā. Esam izveidojuši lieliskas darba attiecības, un kopīgi gribam Latvijas futbola infrastruktūras karti padarīt vēl pievilcīgāku."

LFF un VSIA "Kultūras un sporta centrs "Daugavas stadions"" pašlaik izstrādā sadarbības līgumu projekta realizēšanai.

Kā zināms, šīgada sākumā tika atklāta mazā izmēra halle Rēzeknē, bet kopumā LFF programma četros gados paredz realizēt septiņus slēgto futbola haļļu projektus dažādās Latvijas vietās. LFF partneris šīs programmas īstenošanā ir Slovēnijas uzņēmums "Duol" - Eiropas tirgus līderis piepūšamo kupola konstrukciju ražošanā un uzstādīšanā.

Šogad plānots uzsākt slēgtās halles būvniecību Liepājā, kura tāda paredzēta stadiona "Olimpija" teritorijā. Halles atvēršana paredzēta rudenī.

LFF slēgto futbola haļļu būvniecības programma ar LFF līdzfinansējumu tiek realizēta sadarbībā ar vietējām pašvaldībām un citiem partneriem.

Tags

"Daugavas" stadions Vadims Ļašenko Futbols Latvijas Futbola federācija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form