'FC Barcelona' 13. reizi izcīna Spānijas Superkausu

Katalonijas futbola klubs "Barcelona" 13. reizi pastāvēšanas laikā izcīnījis Spānijas Superkausu, šogad izšķirošajā spēlē, kas notika Marokā, ar 2:1 (1:1) pārspējot "Sevilla" vienību.

Rezultātu mača 9. minūtē atklāja "Sevilla" ar Pablo Sarabijas precīzu sitienu, tomēr barselonieši vēl pirmajā puslaikā spēja rezultātu izlīdzināt — to 42. minūtē paveica Žerārs Pikē.

Uzvaru "FC Barcelona" nodrošināja Usmana Dembeles gūtie vārti 78. minūtē, lai gan "Sevilla" bija laba iespēja mača izskaņā rezultātu izlīdzināt — kompensācijas laikā Visams Ben Jeders nerealizēja 11 m soda sitienu, ko pārliecinoši atvairīja Marks-Andrē ter Štengens.

Pēc šīs uzvaras "FC Barcelona" jaunais kapteinis Lionels Mesi kļuva par titulētāko spēlētāju kluba vēsturē: Spānijas Superkauss viņam ir 33. izcīnītā trofeja. Mesi kontā ir seši Spānijas čempiona tituli, sešas uzvaras Spānijas kausā, astoņas — Spānijas Superkausā, četri UEFA Čempionu līgas kausi, trīs UEFA Superkausi un trīs uzvaras Pasaules klubu kausa izcīņas finālā.