FIFA un UEFA jauno statūtu apspriedei tiksies ar LFF biedriem
Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Starptautiskā Futbola federāciju asociācijas (FIFA) un Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) pārstāvji otrdien, trešdien un ceturtdien tiekas ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) biedriem, lai apspriestu LFF jaunos statūtus, vēstī LFF.

Tā kā esošie Latvijas Futbola federācijas (LFF) statūti neatbilst biedrību un nodibinājumu likumam, tiem nepieciešamas izmaiņas un precizējumi. Darbs pie jauno statūtu izstrādes turpinās, uzsvērts LFF mājaslapā.

Jauno LFF statūtu projektā aktīvi līdzdarbojas internacionālo futbola federāciju pārstāvji, daloties ar savu starptautiskā mēroga pieredzi. Statūtu izstrādes darba grupā piedalījās Edgars Pukinsks, Kaspars Gorkšs, Renārs Kurmis, Artūrs Saļņikovs, Andris Treimanis un Matīss Šķiņķis.

Šī gada 24. septembrī FIFA un UEFA nosūtīja LFF starptautisko futbola organizāciju pārskatīto un rediģēto jauno statūtu pēdējo melnrakstu. Savukārt 27. septembrī LFF valdes locekļi saņēma arī uz latviešu valodu pārtulkoto jauno statūtu priekšlikumu. Lai iesaistītu vairāk LFF biedru šajā nozīmīgajā procesā, starptautiskās futbola organizācijas aicina uz tikšanos.

Pirmdien, 7. oktobrī, kārtējā LFF valdes sēdē valdes locekļi kopā ar UEFA un FIFA pārstāvjiem diskutēja par LFF statūtu gala versiju. Savukārt trešdien un ceturtdien, attiecīgi, 9. un 10. oktobrī, FIFA un UEFA pārstāvji tiksies ar LFF biedriem, kuriem tiks prezentēts jauno LFF statūtu priekšlikums.

Tiek plānots, ka novembra beigās tiks sasaukts LFF ārkārtas kongress, lai pieņemtu jaunos statūtus. Kad tas tiks izdarīts, ne vēlāk kā līdz janvārim jāizvirza neatkarīgo komiteju locekļu kandidātus, par kuriem biedri varētu balsot LFF ikgadējā kongresā 2020. gada aprīlī.

Jauno statūtu priekšlikuma apspriešana ar biedriem notiks 8. oktobrī Rīgā ar Rīgas reģiona biedriem, 9.oktobrī Kuldīgā ar Rietumu reģiona biedriem un 10.oktobrī Madonā ar Austrumu reģiona biedriem.

Tags

FIFA Futbols Latvijas Futbola federācija UEFA

Comment Form