Latvijas futbola aizsarga Kaspara Gorkša pārstāvētā Anglijas otrās spēcīgākās līgas – „Championship” – komanda „Reading” otrdien, ar rezultātu 1:0 (0:0) uzvarot Notingemas „Forest”, priekšlaicīgi garantēja sev vietu Anglijas premjerlīgā.

Aizvadītajā mačā Gorkšs nospēlēja visas 90 minūtes, pildot pienākumus aizsardzībā, bet uzvarētājiem vienīgs vārtus 81.minūtē guva Mikele Leigertvuds.

Turnīra kopvērtējumā „Reading” vienība ar 88 punktiem 44 spēlēs ir pirmajā pozīcijā, bet otrajā pozīcijā ar 85 punktiem 44 spēlēs ir „Southampton”. Premjerlīgā iekļūst divas spēcīgākās „Championship” komandas, bet divas kārtas pirms turnīra noslēguma „Reading” ir astoņu punktu pārsvars pār trešajā vietā esošo Vesthemas „United”, kas Gorkša pārstāvētajai komandai garantē vietu Anglijas spēcīgākajā līgā.

Atgādinām, ka aizvadītajā sezonā Gorkšs premjerlīgā palīdzēja iekļūt Londonas „Queens Park Rangers”, tomēr pirms šīs sezonas viņš tika pārdots „Reading” vienībai.