Latvijas futbola izlases uzbrucēja Artjoma Rudņeva pārstāvētā Vācijas bundeslīgas komanda Hamburgas SV (HSV) svētdien guva pirmos vārtus jaunajā sezonā, tomēr piedzīvoja kārtējo neveiksmi, savā laukumā ar 1:2 (0:1) piekāpjoties Frankfurtes "Eintracht" vienībai.

HSV vienība uzstādījusi jaunu antirekordu sezonas sākumā visilgāk negūto vārtu ziņā bundeslīgas vēsturē. Hamburgas klubam svētdien beidzot izdevās gūt vārtus pēc 508 jaunās sezonas spēles minūtēm. Iepriekš rekords piederēja "VfL Bochum" komandai, kas 1979./80.gada sezonā nespēja gūt vārtus pirmajās 475 minūtēs.

Spēles rezultātu 44.minūtē atklāja viesi, kad precīzs bija serbs Hariss Seferovičs, bet 58.minūtē HSV komandai izdevās gūt ilgi gaidītos vārtus, vienības jaunieguvumam Nikolajam Milleram esot precīzam no vārtu priekšas. Neizšķirtu gan mājiniekiem neizdevās noturēt, jo 90.minūtē uzvaras vārtus Frankfurtes vienības rindās ar teicamu brīvsitienu guva brazīlietis Lukašs Pjasuns.

Rudņevs spēlē iesaistījās 86.minūtē, tomēr sev atvēlētajā laikā ne ar ko neizcēlās.

Kā zināms, Rudņevs pagājušo sezonu sāka HSV komandā, tomēr vēlāk tika izīrēts "Hannover 96" komandai līdz sezonas beigām. Pēcāk "Hannover 96" neizmantoja iespēju Rudņevu iegādāties, kā rezultātā spēlētājs atgriezās Hamburgā.

Bundeslīgas kopvērtējumā pēc sešām kārtām līderes godu ieņem čempione Minhenes "Bayern", kas iekrājusi 14 punktus. Tikmēr HSV ar iegūtiem diviem punktiem joprojām ir pēdējā, 18.pozīcijā.

Bez uzvarām jaunajā bundeslīgas sezonā pašlaik cīnās trīs klubi.

HSV komanda ir vienīgā kopš bundeslīgas izveides 1963.gadā, kas tajā nekad nav zaudējusi vietu.