Parīzes "Saint-Germain" (PSG) svētdien Telavivā pārliecinoši uzvarēja Francijas Superkausā futbolā, izcīnot šo trofeju 11. reizi kluba vēsturē.

PSG, kas pagājušajā sezonā jau pirms pēdējām četrām spēļu kārtām bija nodrošinājusi Francijas čempiontitulu, ar rezultātu 4:0 (2:0) uzvarēja "Nantes".

Parīziešiem vajadzēja vien 22 minūtes, lai izvirzītos vadībā, pēc vārtsarga apspēlēšanas pirmos vārtus gūstot Lionelam Mesi.

Pirmā puslaika izskaņā PSG pārsvaru dubultoja Neimārs, kurš nekļūdīgi izmantoja brīvsitienu.

Savukārt 57. minūtē pirmais pie atlēkušās bumbas bija Serhio Ramoss, kurš pēc tam raidīja to vārtos (3:0), bet septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām 11 metru soda sitienu nekļūdīgi izpildīja Neimars, panākot 4:0 Parīzes komandas labā.

Neskaitot pārbaudes spēles, šis bija pirmais oficiālais mačs, kurā PSG vadīja Kristofs Galtjē, kurš stājās kluba galvenā trenera amatā jūlija sākumā.

Pērn "Lille", kas sezonu iepriekš negaidīti kļuva par Francijas čempioni, ar 1:0 pārspēja PSG.

Francijas čempionāta spēles sāksies 5. augustā.