Latvijas izlases pussargs Jānis Ikaunieks ceturtdien Kuopio guva vārtus, palīdzot Kuopio "KuPS" savā laukumā izcīnīt neizšķirtu UEFA Konferences līgas kvalifikācijas otrās kārtas pirmajā mačā.

"KuPS" savā laukumā spēlēja 2:2 (0:0) ar Orhei "Milsami" vienību no Moldovas.

Ikaunieks guva spēles pirmos vārtus, izceldamies 46.minūtē, un laukumā aizvadīja visu spēli.

60.minūtē izlīdzinājumu panāca Dans Spotaru, 84.minūtē mājinieki vēlreiz izvirzījās vadībā pēc Tima Veirinena sitiena, bet galarezultātu 87.minūtē fiksēja Mamadu Kamara - 2:2.

Kristera Tobera pārstāvētais Polijas klubs Gdaņskas "Lechia" izbraukumā cīņu ar Vīnes "Rapid" beidza neizšķirti 0:0.

Tobers laukumā devās pamatsastāvā un tika nomainīts 72.minūtē.

Ceturtajā minūtē viņš saņēma dzelteno kartīti par Bernharda Cimmermaņa apturēšanu ar neatļautu paņēmienu.

Otrā puslaika ievadā Latvijas futbolists izdarīja divus sitienus pa pretinieka vārtiem, vienā gadījumā netrāpot vārtos, bet otrs sitiens tika nobloķēts.

Pāru uzvarētāji iekļūs UEFA Eiropas Konferences līgas atlases otrajā kārtā, bet zaudētājiem eirokausu sezona būs beigusies.

No Latvijas vienībām vietu otrajā kvalifikācijas kārtā jau nodrošinājusi "Valmiera", kura tajā tiksies ar Ziemeļmaķedonijas komandas Tetovas "Škendija", kā arī "Liepāja" un "Riga".