Latvijas futbola klubs "Jelgava" sestdien pārbaudes mačā pieveica Baltkrievijas flagmani Barisavas BATE.

"Jelgava" izbraukumā svinēja uzvaru ar 2:0 (0:0).

Abus vārtus jelgavnieki guva otrajā puslaikā, kad izcēlās pārbaudāmais futbolists no Brazīlijas un Iraklijs Bidzinašvili.

BATE 15 reizes kļuvusi par Baltkrievijas čempioni, turklāt paveikusi to jau 13 gadus pēc kārtas. Tā arī pēdējos gados regulāri spēlējusi UEFA Čempionu līgas vai UEFA Eiropas līgas grupu turnīros.

Tikmēr "Jelgava" pašmāju virslīgā atrodas pēdējā vietā starp deviņām konkurentēm.

Savukārt citā pārbaudes mačā "Ventspils" sestdien izbraukumā ar 1:4 (0:2) piekāpās Lietuvas klubam Kauņas "Žalgiris". Latvijas komandas rindās vienīgos vārtus 59. minūtē ar 11 metru soda sitienu guva Kaspars Svārups.