Latvijas futbola gada laureātus apbalvos 29 nominācijās
Foto: Latvijas Futbola federācija

Latvijas Futbola federācija (LFF) izstrādājusi un apstiprinājusi nolikumu 2020. gada Latvijas futbola laureātu noteikšanai. Līdz 8. februārim norisināsies balsojums, nosakot aizvadītā gada izcilniekus kopumā 29 nominācijās. Viens no šī gada jauninājumiem - LFF prezidenta balva par īpašu ieguldījumu Latvijas futbola labā, vēsta LFF.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā ierasts, uzvarētāji laureātu nominācijās tiks noteikti, apkopojot plašu Latvijas futbola sabiedrības pārstāvju iesniegtās balsis. Starp balsotājiem attiecīgajās nominācijās ir LFF komitejas, treneru padomes, klubu, komandu un akadēmiju pārstāvji, sporta žurnālisti un iesaistītās organizācijas.

LFF būtu vēlējusies visus laureātus sumināt klātienes tikšanās pasākumā, taču, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī un visā pasaulē, deva priekšroku drošībai un atbildīgai rīcībai vienam pret otru. "Mēs visu laiku strādājam kopā - pat tad, ja darām to attālināti. Mūs varbūt šķir fiziska distance, bet emocionāli un mērķos, vīzijās mēs visi esam cieši blakus, attīstot Latvijas futbolu visos līmeņos," norāda LFF prezidents Vadims Ļašenko.

Saskaņā ar 2020. gada laureātu noteikšanas nolikumu sešas balvas paredzētas jaunatnes futbola nominācijās, divas - mediju blokā, astoņas - sacensību nominācijās, sešas nominācijas virslīgas pārstāvjiem, kā arī piecas balvas gada izcilnieku segmentā. Tāpat divas specbalvas paredzētas aizvadītās sezonas virslīgas un 1. līgas turnīru labākajiem vārtu guvējiem.

Ar pilnu nomināciju sarakstu un balsošanas kārtību iespējams iepazīties ŠEIT.

Balsojumu organizē LFF sadarbībā ar laureātu noteikšanas procesā iesaistītajām organizācijām un personām. Balsojums ir atklāts, tas tiek organizēts un pieņemts elektroniski un/vai personīgi, sazinoties ar katru balsotāju. Katram balsotājam ir viena balss, un tā nevar tikt izmantota par sevi vai par sevis pārstāvētu organizāciju.

Uzvarētāji visās nominācijās tiks paziņoti pēc rezultātu apkopošanas. Informācija par laureātu izziņošanas laiku un formu sekos atsevišķi.

Ar iepriekšējo gadu balvu ieguvējiem iespējams iepazīties ŠEIT.

Tags

Vadims Ļašenko Futbols Latvijas Futbola federācija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam