Latvijas futbola čempionāta virslīgas spēlēs trešdien neizšķirti noslēdzās divi līderu dueļi – čempioni "Skonto" Daugavpilī pret "Daugavu" un "Ventspils" viesos pret "Liepājas metalurgu".

Kurzemes klubu derbijs noslēdzās bez vārtu guvumiem, bet Daugavpilī tika fiksēts rezultāts 1:1. Otrajā puslaikā "Daugava", spēlējot jau mazākumā, guva pirmos vārtus - izcēlās Jurijs Šelenkovs, tomēr jau pēc dažām minūtēm izlīdzinājumu skontiešu labā panāca Igors Tarasovs.

Jāpiebilst, ka "Skonto", kas tā jau spiesta iztikt bez daudziem līderiem, dabūja kārtējo triecienu – spēles 12.minūtē smagu traumu guva pamatvārtsargs Kaspars Ikstens.

Pēc sākotnējās diagnozes, Ikstenam ir kreisā ceļgala locītavas skriemeļa saites pilns plīsums. Kaspars Ikstens uzreiz pēc gūtās traumas no laukuma tika hospitalizēts ar ātro palīdzību uz slimnīcu un par viņa veselības stāvokli konkrētākas ziņas būs pieejamas ceturtdien.