Latvijas U-18 vīriešu futbola izlase sestdien ar zaudējumu noslēdza dalību Čehijā notikušajā Vaclava Ježeka pārbaudes turnīrā, kurā sešu komandu konkurencē ierindojās pēdējā, sestajā vietā, vēstīts Latvijas Futbola federācijas (LFF) mājaslapā.

Pēdējā turnīra spēlē Latvijas futbolisti ar 0:2 (0:0) piekāpās Slovākijas izlasei.

Spēles rezultāts ilgu laiku bija neizšķirts 0:0, tomēr otrā puslaika pēdējās 17 minūtēs zaudētie divi vārti dzēsa cerības par uzvaru.

Līdz ar piedzīvoto zaudējumu Latvijas izlase turnīru noslēdza bez uzvarām, ieņemot pēdējo, sesto vietu.

Iepriekš turnīrā Jakuba Dovalila vadītā Latvijas izlase ar 1:2 (0:2) atzina mājinieku pārākumu, bet pirmajā mačā ar rezultātu 2:3 piekāpās vienaudžiem no Ungārijas.

Dovalils šim pārbaudes turnīram uz izlasi uzaicinājis 19 spēlētājus no desmit klubiem. Lauvas tiesa "jauno vilku" pārstāv Latvijas klubus, vienīgajam leģionāram esot Gļebam Cvetkovam no Itālijas komandas "Ascoli".