Polijas futbola zvaigzne Roberts Levandovskis otrdien 12 minūšu laikā guva trīs vārtus, nodrošinot Minhenes "Bayern" komandai graujošu uzvaru UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla kārtas spēlē pret "RB Salzburg" vienību.

Minhenes "Bayern" mājās uzvarēja ar rezultātu 7:1 (4:0), divu spēļu summā Zalcburgas klubu pārspējot ar 8:2.

Levandovskis spēles 11. minūtē tika pie bumbas soda laukuma vidū un strauji apgriezās, bet viņu nogāza mājinieku aizsargs Maksimilians Vēbers. Polis pats arī pieteicās izpildīt 11 metru soda sitienu, pārliecinoši pārspējot vārtsargu Filipu Kēnu.

Desmit minūtes vēlāk Vēbers vēlreiz pārkāpa noteikumus savā soda laukumā, šoreiz Levandovski nogāžot uz tā robežas. Uzbrucējs izmantoja arī otro "pendeli", bet divas minūtes vēlāk ātrajā uzbrukumā noslēdza Čempionu līgas vēsturē visātrāk gūto "hat-trick".

Iepriekšējais rekords piederēja Marko Simonem, kurš 1996. gadā "AC Milan" rindās trīs vārtus guva pirmo 24 minūšu laikā, ziņo statistikas uzņēmums "OptaJoe".

Spēles 31. minūtē Seržs Gnabrī nodrošināja jau graujošo pārsvaru 4:0, bet otrajā puslaikā divus vārtus guva Tomass Millers. Goda vārtus viesiem guva 18 gadus vecais dānis Maurics Kjergors, bet spēlei punktu 85. minūtē pielika Lerojs Sanē.

Savukārt dienas otrajā spēlē Milānas "Inter" izbraukumā ar 1:0 (0:0) pieveica "Liverpool" vienību, kas divu spēļu summā uzvarēja ar 2:1.

Viesu rindās vārtus guva Lautaro Martiness, kurš pēc mājinieku kļūdas savā laukuma pusē izcēlās spēles 62. minūtē. Milānas komandas izredzes sagrāva Aleksiss Sančess, kurš pāris minūtes vēlāk izklupienā nopelnīja otro dzelteno kartīti, tiekot noraidīts.

"Liverpool" un "Bayern" komandas kā pirmās divas vienības sasniegušas ceturtdaļfināla kārtu. Trešdien spēli mājās aizvadīs "Manchester City", kas pirmajā mačā ar 5:0 pieveica Portugāles vienību "Sporting". Savukārt "Paris Saint-Germain" centīsies izbraukumā nosargāt 1:0 pārsvaru pār "Real Madrid".