Polijas uzbrucējs Roberts Levandovskis sestdien Vācijas futbola bundeslīgā izcēlās ar trīs vārtiem, gūstot savus 300. vārtus Vācijas bundeslīgā un palīdzot Minhenes "Bayern" izcīnīt pārliecinošu uzvaru.

"Bayern" izbraukuma spēlē ar rezultātu 4:0 (2:0) pārspēja "Koln", izcīnot sesto uzvaru pēdējos septiņos mačos.

Minhenes vienība gadu sāka turnīra tabulas līderpozīcijās ar deviņu punktu pārsvaru pār tuvāko sekotāju, taču pagājušajās brīvdienās, ierindā neesot vairākiem spēlētājiem Covid-19 ierobežojumu dēļ, cieta zaudējumu pret Menhengladbahas "Borussia" ar rezultātu 1:2 (1:2).

Pirmos vārtus spēles devītajā minūtē guva Levandovskis, bet 25.minūtē jau 2:0 panāca Korentēns Toliso.

Vēl divas reizes otrajā puslaikā izcēlās Levandovskis, bumbu raidot vārtos 62. un 74.minūtē.

Pašlaik Levandovskis ir guvis vārtus 15 no 19 aizvadītajām "Bayern" vienības spēlēm Vācijas čempionātā.

Vienīgais futbolists, kurš Vācijas bundeslīgā ir guvis vairāk vārtus, ir leģendārais vācu futbolists Gerds Millers, kurš arī spēlēja Minhenes "Bayern" rindās. Viņa kontā 427 spēlēs ir 365 vārti.

Turnīra tabulā "Bayern" ar izcīnītiem 46 punktiem 19 spēlēs ieņem pirmo vietu.